True

  • Tηλ. Παραγγελίες στο 2261773737
  • Αποστολή Αυθημερόν
  • Όλα τα προϊόντα είναι ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ

Τεχνικός Η/Υ & Κινητών (Computer & Smartphone Technician)-Πλήρης Απασχόληση

Λιβαδειά, Ελλάδα

Περιγραφή της Θέσης: Διάγνωση και αντιμετώπιση τεχνικών προβλημάτων, με σκοπό την επιτυχή αποκατάσταση τους

Καθήκοντα

  • Διάγνωση και αντιμετώπιση τεχνικών προβλημάτων, με σκοπό την επιτυχή αποκατάσταση τους
  • Συντονισμός και συχνή επικοινωνία με τον Τεχνικό Υπεύθυνο
  • Παροχή πληροφοριών στους πελάτες για την ροή αποκατάσταση της βλάβης
  • Λεπτομερής επισκευή συσκευών και ποιοτικό έλεγχο ολοκλήρωσης
  • Εξυπηρέτηση πελατών σε υψηλό επίπεδο με στόχο την απόδοση ευχάριστης εμπειρίας

Προκλήσεις

  • Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Σταθερό μισθό
  •  Πλήρης απασχόληση
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση στις νέες τεχνολογίες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη και αντιμετώπιση προβλημάτων με εναλλακτικές προτάσεις
  • Ομαδικό πνεύμα, ικανότητες ανάληψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων
  • Δυνατότητα συνεχούς προσαρμογής και διάθεση εκμάθησης νέων τεχνολογιών

Επιθυμητά προσόντα

  • Κατοχή διπλώματος δίκυκλου/αυτοκινήτου

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.